loading
  • 09113135976_09123768908
  • jabeabzar11@gmail.com
مبل استیل یا سلطنتی؟؟
15 : 37 : 12 , 23 / آذر / 1400

مبل استیل یا سلطنتی؟؟

مبل استیل یا سلطنتی؟؟

 علت نامگذاری این نوع مبلمان به نام «مبل استیل» چیست؟

چرا که برخی از افراد با شنیدن نام مبل استیل تصور می‌کنند که در این مبل‌های از فلز خاصی استفاده و به همین خاطر به آن ها استیل گفته می‌شود! اما در واقع این طور نبوده و نام استیل در این مبل‌ها نشانگر کلمه استایل انگلیسی یعنی style است که به خاطر زیبایی‌شان به آن‌ها اطلاق می‌شود.

دارا بودن منبت و نقش و نگار
منبت‌های زیبا و هنری فراوان روی مبل‌های استیل یا سلطنتی بارزترین ویژگی این نوع مبلمان است و می‌توان گفت مبل‌های استیل در با منبت کاری و نقش و نگار زیاد شناخته می‌شوند؛ نقش و نگارهایی اغلب به رنگ طلایی بوده و حالتی اشرافی به مبلمان می‌بخشند.

ارتفاع بلندتر نسبت به سایر مبل‌ها
در مقایسه با مبلمان راحتی، و مخصوصا مدل های جدید مبل راحتی، ارتفاع مبلمان استیل بلندتر است و علت آن هم داشتن تاج است که مستلزم ارتفاع بیشتر می‌باشد.

داشتن حالت رسمی
مبل‌های سلطنتی بهترین نوع مبلمان برای استفاده در پذیرایی و برای میهمانی‌های رسمی به شمار می‌رود و به همین دلیل بسیاری از افراد که قصد خرید مبل برای منزل خود را داشته و خانه نسبتا بزرگی دارند، یک دست مبل استیل همراه با یک ست مبل راحتی خریداری کرده و از مبلمان استیل برای میهمانی‌ها و برای دور همی‌های خانوادگی از مبل راحتی استفاده می‌کنند.

قیمت بالاتر نسبت به سایر سبک‌های مبلمان
اگر سری به بازار مبلمان و یا فروشگاه های اینترنتی مبلمان زده باشید، احتمالا متوجه شده‌اید که قیمت مبل های مدل استیل نسبت در حالت کلی نسبت به مبل های راحتی و کلاسیک بالاتر است. یکی از علت‌های این امر نیز به خاطر وجود منبت کاری های فراوان روی این نوع مبلمان است.

سنگین بودن مبل سلطنتی
مبل های سلطنتی به دلیل استفاده چوب بیشتر و با کیفیت و به خاطر ابعاد بزرگ‌تر نسبت به سایر مدل های مبلمان، وزن بیشتری نیز دارند.

دارا بودن تاج مبل
همان گونه که اشاره شد، مبل‌های سلطنتی دارای منبت کاری بوده و اصلی‌ترین ویژگی‌شان نیز همین امر است. داشتن تاج نیز یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی مبل های استیل بوده و معمولا نیز همراه با منبت و نقش و نگار فراوان می‌باشد.
www.jabe-abzarcom

هدیه ما به شما آرامش
خدمات ساختمانی
بازسازی
با ما درارتباط باشید
09113135976_09123768908
jabeabzar11@gmail.com
شعبه1 (مازندران)_شعبه 2(تهران)
درباره ساخت و ساز ما
© طراحی و ساخت توسط شرکت آینده نوین ایران ، 09308352882